Фотозйомка об’єктів у русі / The Distinguished Gentleman’s Ride Kyiv 2019

Динамічні та захопливі кадри зазвичай привертають більше уваги ніж знімки коли модель зображена на фотографї статично. Ми всі часто бачили бездоганні фото, де чітко зображено мязи спринтерів під час марафонів, енергійних атлетів в момент найградізниших своїх професійних випробуваннях, спортивних автомобілів на перегонах, тощо. Життя це рух, а рух це життя, як створюється жива фотографія або фотозйомка об’єктів під час руху, від Malva Production. Очевидно не лише спортивній моделі або об’єкту в моменті руху необхідно прикласти багато зусиль, але й людині з камерою треба добряче попрацювати щоб отримати гідний результат.

 

 

Фотозйомка в таких умовах може стати серйозним випробуванням для фотографа. Найважчим аспектом є композиція, адже об’єкти зйомки зазвичай швидко переміщаються, вдалий момент для фотографії іноді з’являється непердбачено, за долю секунди і так само швидко – пропадає, зважаючи на те що самому фотографу необхідно активно пересуватись, за результат – отримуємо складні умови і високі завдання. Саме тому вдалі світлини із енергійно “застиглими” предметами та людьми – на вагу золота. Розібравшись з композицією не варто забувати про освітлення, найоптимальнішим варіантом для фотолюбителів буде використання природнього джерела світла. Це не завжди справцьовує, оскільки спортивні – динамічні події зазвичай проходять посеред дня, однак при можливості скористайтесь “золотим часом”, перший розпочинається за 1 годину до сходу сонця (триває 1 годину), другий розпочинається приблизно за годину до заходу сонця (триває теж 1 годину). Налаштування вашої камери не менш значимі ніж зовнійшній вигляд молделей, не забувайте про це.

Восени 2019 у Києві відбувся з’їзд мотоциклетного руху The Distinguished Gentleman’s Ride. Багато любителів мото техніки зібралось на Софійській площі та проїхало вулицями української столиці. Цікавим є те що вдалось побачити не лише автентичні мотоцикли (найстарший екземпляр – BMW 1970 року випуску), але і харизматичних мотоциклісті, що зовсім не вписуються в формат пересічного байкера у шкіряній амунції. Напрочуд, всі учасники заходу були одягнуті у класичні піджаки яскравих кольорів.

Налаштування фотоапарату:

  • Витримка: 1/125 (статичні фото) – 1/2500 (фото в русі)
  • ISO: 100 – 200
  • Діафрагма: f1.8 – f4